cancel
+38 (096) 228 1088

Оформити замовлення
з 9:00 до 21:00

+38 (095) 462 5407

Оформити замовлення
з 9:00 до 21:00

або
Зателефонуйте мені
Зателефонуйте мені

Про нас

Якщо  ви бажаєте купити електричний камін або дров’яний камін, кам’янку   або піч для лазні,  чи аксесуари до лазні або свого каміну, тоді ви потрапили до інтернет-магазину, де все це можно придбати.

Наша компанія працює на ринку камінів з 1994р. і за цей час нам вдалося значно розширити свій асортимент і підібрати максимально якісний товар для наших покупців.

Ми маємо великий досвід у галузі камінів та саун. Приймаємо участь у професійних виставках на території України (Київ, Дніпро, Запоріжжя). 

Відвідуємо міжнародні виставки (Італія, Китай), слідкуємо за світовими тенденціями та вчасно імпортуємо сучасні новинки для своїх покупців.

На даний момент ми є найкрупнішим оператором-постачальником камінного та саунного обладнання зі стран Європи та Китаю на території України.

Самостійно  імпортуємо товар, який представлений у нашому інтернет магазині. У нас завжди справедливі ціни, актуальна наявність і офіційна гарантія.


Тому, якщо ви бажаєте купити піч до сауни або прикрасити свій дім каміном, ми з великим задоволенням допоможемо вам це зробити. Кваліфіковані спеціалісти проконсультують по всім питанням та приймуть замовлення.


Наш асортимент

У розділі з електричними камінами ви можете ознайомитися з  великим асортиментом моделей електротопок та камінокомплектів ТМ Bonfire.

У окремій категорії дров’яних камінів розміщенні найкращі європейські виробники чавунних та стальних камінів M-design(Бельгія) , Godin (Франція), Cheminees Philippe(Франція).

А також великий вибір саунного обладнання від виробників Bonfire (Китай)  та Harvia (Фінляндія) стануть у нагоді при обладнання сауни чи бані. 

У якості надійних обігрівачів будинку пропонуєм чавунні буржуйки Godin (Франція).

Та для розкоші убранства гостинної кімнати стануть у нагоді витвори мистецтва ручної праці фаянсові печі французького виробника Regnier.